Ознака: лена
Калеидоскоп 20.10.21 | 22:25

Мaлaтa Лeнa сака чизми и да проба xaмбypгep, пocлeдeн пaт jaдeлa кoгa тaткo и бил жив

Нa мaлaтa Лeнa oд Гocтивap, на нejзинaтa бaбa Лeнкa и на нејзината мajka Вecнa им e пoтpeбнa пoмoш. Зa нивнaтa тeшкa cocтojбa пpeнece eмиcиjaтa „Cpцe нa длaнкa“ вo која oвa тpичлeнo ceмejcтвo oд Гocтивap бapa...

Семејство 12.05.21 | 15:53

Ќе се вика Лена: Претседателот на Градскиот комитет Скопје на ВМРО-ДПМНЕ, Нелоски, доби ќерка

Претседателот на Градскиот комитет Скопје на ВМРО-ДПМНЕ, Владимир Нелоски, доби ќерка. Тој оваа радосна вест ја сподели на својот фејсбук профил. Името на ќеркичката...

Естрада 20.12.20 | 11:54

Ќерката на Гоца Тржан проговори за нејзиниот однос со очувот: Немам чувство дека тој не ми е вистински родител

Ќерката на Гоца Тржан, Лена, која ја доби од бракот Иван Маринковиќ, открива каква е нејзината врска со сегашниот партнер на пејачката, Радомир Раша Новаковиќ. Немам...