Марина Туцаковиќ е горда на својот син Милан Лача Радуловиќ кој тргна по нејзините стапки.

Марина во едно интервју за српските медиуми открила дека тие двајца се поделени кога се во прашање песните на семејството Ражнатовиќ.

Песната „Ране“ која ја напиша мојот син навистина „растури“. Ние сега сме поделени, Цеца е моја муза , додека Анастасија негова“, рекла Марина.

Се случувало да ми додаде збор кога ми недостасува во некој стих. Така беше со песната „Автограм“ на Цеца. Најлошо е што не сака да се потпише на песните ако напишал само збор два , а јас секогаш го терам“ , рекла таа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.