Ознака: Станија
Естрада 08.08.22 | 23:12

Станија никогаш позгодна

Српската старлета Станија Добројевиќ не седи мирна. Тааовој пат седна на хаубата на бесен автомобил, а во минијатурно бикини позираше и се намести, додека фотографот...

Естрада 03.03.22 | 23:50

Цело Мајами гледа во градите на Станија

Станија Добројевиќ отсекогаш привлекувала внимание со своето згодно тело, а  беше особено расположена да го покаже тоа, бидејќи ужива на плажа во Мајами. Старлетата...

Естрада 21.08.21 | 20:07

Нема веќе гледање за џабе: Станија голите фотки ги наплатува 50 евра

Старлетата Станија Добројевиќ веќе нема да се разголува за џабе. Таа стана член на еден познат сајт за возрасни на кој фотографиите се наплаќаат за секој преглед. Една...

Естрада 12.01.21 | 14:46

Кој е вашиот фаворит: Ова се сопственичките на најдобрите задници на Балканот

Српските медуми ги избраа гордите сопстенички на најдобите задници на Балканот.Во него влегоа две пејачк и една старлета. На првото место е младата пејачка Теа Таировиќ...

Естрада 26.12.20 | 23:27

Станија – гола бабамразица

Српска старлета Станија Добројевиќ за Нова година ги почести своите следбеници со уште една гола фотосесија. Во знак на празникот, Станија е наметната со црвена наметка,...

Естрада 06.10.20 | 12:38

Мажите останаа подзинати: Станија гола во кревет

Српската старлета Станија решила да ги побудали мажите. Таа објави провокативни фотографии од кревет во кои е гола. Прекриена е со чаршав кој повеќе открива отоколку...

Естрада 15.09.20 | 23:00

Станија стави шише на незгодно место

Српската старлета Станија е во реалното шоу „Задруга“ каде има несогласување со Кристијан Голубовиќ.Сите очи се вперени во неа откако објави фотографија со шише вода...

Естрада 03.09.20 | 10:00

Станија гола порача дека се враќа од Америка

Српската старлета Станија веќе неколку месеци е заглавена во САД поради корона кризата.Но, таа со нетрпение очекува да се врати дома, особено откако доби понуда да учествува...

Естрада 29.08.20 | 15:35

Станија испрати екстра секси поздрав од Њујорк

Српската старлета Станија веќе некое време е во САД, од каде што редовно ги известува своите фанови на социјалните мрежи што прави во секој момент. Сепак, со својата...

Естрада 17.07.20 | 22:19

Сигурно ќе ја послушаат: Станија побара од фановите да останат дома

Српската старлета Станија се приклучи во кампањата ова лето поради корона вирусот секој да остане во својата држава. Таа реши да не ја напушта својата земја и затоа...

Естрада 14.07.20 | 13:14

Како другарки: Станија и нејзината мајка се соблекоа во бикини

Популарната старлета Станија Добројевиќ важи за една од најзгодните жени на нашите простори. Своето извајано тело Станија често знае да го истакне во прв план на фотографиите...

Естрада 13.06.20 | 10:20

Накова замина за Белград, таму нема забрана за групирање

По подолга пауза, моделот Александра Накова повторно се врати на социјалните мрежи, односно повторно го активираше својот профил на „Инстаграм“. Атрактивната гевгеличанка...

Интима 07.03.20 | 21:41

Се појави домашно видео на Станија

На социјалните мрежи кружи видео од Станија Добројевиќ од младоста, додека уште немаше ставено силикони. Старлетата пред камера игра во жешка долна облека.  

Естрада 02.01.20 | 12:57

Кој ли е среќникот: Станија гола за новогодишната ноќ

Српската старлета Станија решила да ги побудали мажите. Таа објави фотографија како ја поминала новогодишната ноќ. Наместо на луда журка, таа одбра интимна атмосфера...

Естрада 30.12.19 | 13:48

Црвено за среќа: Станија како Баба мразица

Познатата српска старлета Станија реши да ги израдува своите обожаватели за Новата година. Ова посебно се однесува за мажите. За нив таа објави фотографија облечена,...

Калеидоскоп 23.07.19 | 20:05

Разголената Станија реши да се облече и да стане мајка

Станија Добројевиќ веќе со години гордо го носи епитетот секс симбол во соседна Србија. Јавноста ширум регионов ја запозна преку учеството во реалното шоу „Преживеан“...

Интима 27.12.18 | 18:45

Станија е на работ на нервен слом – Ѝ го украле филмот за возрасни

Станија Добројевиќ во моментов е во Мајами и се подготвува да се врати во резлното шоу Задруга. Последните денови пред влегувањето сталетата ги користи вежбајќи. За...

Калеидоскоп 27.12.18 | 18:24

Станија речиси гола посака „Среќен Божиќ” – сите ја плукаат поради оваа фотка

Станија направи хаос на Интернет откако на Инстаграм полугола, со црвена долна облека и со капа како Баба Мразица, честиташе Божиќ, поради што ја нападнаат и осудија...