Ознака: снимка
Македонија 08.08.19 | 22:40

Ич да не се секирате, Лиле Стефанова е целосно под моја контрола

Во најавеното продолжение од снимката, на која се гледа како Боки 13 и Зоки Кичеец ги земаат парите од домот на Орце Камчев во Злокуќани, јавноста ќе го чуе и гласот на...

Твитови 08.08.19 | 21:55

Најдоброто од твитерџиите за Боки Тредичи, Орце, Рекет…

  View this post on Instagram   A post shared by Сушанто Рој (@susantoroj) on Aug 8, 2019 at 6:43am PDT И ПАРИТЕ ДА ГИ ВРАТИТЕ! pic.twitter.com/3IgbPfVt7T — НиколаСтрез (@NikolaStrez) August 8, 2019 Mamo te...

Твитови 08.08.19 | 15:26

Мицковски: А да се вратите сите од одмор?


Македонија 08.08.19 | 14:20

СДСМ: Објавата на снимката е дел од смислено сценарио кое нема да успее, Мицкоски да одговори

Пратеникот и портпарол на СДСМ, Костадин Костадинов, во изјава за медиуми за последните објавени материјали поврзани со случајот „Рекет”, рече дека ова е добро смислено...

Твитови 08.08.19 | 14:12

ФОТО: Еве кој е првиот добитник на милионот!

ФОТО: Еве кој е првиот добитник на милионот! pic.twitter.com/ctWymwr6S8 — Тетка Ики (@Tetkicai) August 8, 2019

Македонија 08.08.19 | 12:49

Јовески: Снимката не е излезена од Обвинителството

Видеоснимката што денеска ја објави италијанскиот весник „Ла Верита“ во врска со предметот „Рекет“ не е излезена од Обвинителството, тврди државниот јавен обвинител...

Твитови 08.08.19 | 12:27

Долина на рекетарите – ЕП 1

Долина на рекетарите – ЕП 1 pic.twitter.com/Iaj0FQgbuD — Семир (@Semir_k11) August 8, 2019

Македонија 08.08.19 | 12:02

После снимкава ниту еден дефокус не ви поминува, па дури и да го вратите од Будимпешта

Не стивнуваат реакциите од јавноста по објавувањето на снимката со примопредавањето помеѓу Орце Камчев, Зоки Кичеец и „Боки Тредичи“. Видео и аудио од моментот кога...

Сцена 27.12.18 | 20:15

Се појави стара снимка, ќе се изненадите каков талент има Меган Маркл

На Јутјуб се појави снимка од Меган Маркл која датира од 1998 година. Сегашната војвотка, тогаш 17годишна тинејџерка, пее божиќен дует со својата пријателка, актерката...