Ознака: син
Семејство 17.08.20 | 16:52

Тоа што имам секс со сопругот пред синот е природно, рече млада мајка и го собра бесот на „Инстаграм“

Мајка предизвика вистинска бура на социјалните мрежи, кога преку пост на „Инстаграм“ сподели дека има интимни одоси со сопругот додека нивниот син е во истата соба.   View...

Црна хроника 09.08.20 | 16:38

Исчезна 20-годишен скопјанец, му нема траг два дена

Вчеравечер во 22:15 часот во СВР Куманово Н.Ј.(43) од Скопје пријавил дека во петокот во непознат правец се оддалечил неговиот син Р.Ј.(20). Се преземаат мерки за пронаоѓање...

Балкан 05.08.20 | 21:25

Татко кампува пред болницата во која лежи синот, само за да зборува со него преку токи-воки

Роберто Матеш е 47-годишен полициски инспектор во пензиј, како и поранешен хрватски бранител. Балканот, пак, ќе го запамети како таткото кој веќе со денови кампува пред...

Калеидоскоп 04.08.20 | 08:52

Додека ја фатиле ископала три тони земја – мајка копала тунел за синот во затвор

Во Украина, една 51-годишна жена се обидела да ископа подземен тунел, со цел да го ослободи синот кој е во затвор. Сега и самата таа се соочува со затвор. Жената, чиешто...

Црна хроника 22.07.20 | 12:51

Мајка го напуштила 11-годишниот неподвижен син, го оставила без храна

Вчера во полициската станица во Охрид телефонски било дојавено дека 39-годишната С.В. од Охрид, во својот дом на улицата „Питу Гули“, без никаква грижа, храна и надзор,...

Естрада 07.07.20 | 17:33

Северина го киднапирала синот, никој не знае каде се

Хрватската пејачка Северина Којиќ (48) наводно го киднапирала својот осумгодишен син Александар. Според информациите на српски „Информер“, таа не му го вратила детето...

Естрада 04.07.20 | 11:55

Синот на Оливер Мандиќ ја претепал мајка му

Синот на пејачот Оливер Мандиќ, Даријан (39), бил уапсен во стан во Белград, бидејќи ја претепал својата мајка Мирјана (64). По повикот полицијата веднаш дошла на местото...

Црна хроника 22.06.20 | 10:15

Детали за инцидентот на „Партизанска“, совозачот на „масерати“ рипнал да се пресметува

Министерството за внатрешни работи излезе со детали за вчерашниот инцидент, во кој после сообраќајна незгода синот на познат политичар се пресметал со останатите учесници. Како...

Црна хроника 22.06.20 | 09:31

Прво собрал две возила, па делел боксови: Синот на познат политичар пијан направи хаос на „Партизанска“

Вистински хаос се случувал вчеравечер на булеварот „Партизански одреди“, во близина на хотел „Карпош“. Како што дознава „Република“ од лицата кои се нашле на местото,...

Црна хроника 08.06.20 | 14:14

Задолжително психијатриско лекување за скопјанецот кој си го уби таткото

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје денеска до Основниот кривичен суд Скопје поднесе предлог за изрекување мерка на безбедност – задолжително...

Фудбал 03.06.20 | 10:36

Ова го може само Ибрахимовиќ: Синот на Златан со спектакуларен гол

Златан има достојна замена. Максимилијан Ибрахимовиќ има само 12 години, но веќе покажува дека крвта не е вода и дека го наследил талентот за маневрирање со топката од...

Калеидоскоп 03.06.20 | 10:19

Сите го чекаат малиот Жељко: Ражнатовиќ стигна на клиника!

Вељко Ражантовиќ стигна во приватната клиника каде неговата сопруга Богдана денеска би требало да се породи. Идниот татко не ја симнувал насмевката од лицето и брзал...

Калеидоскоп 15.05.20 | 09:55

Му беше голема подршка, но сепак остана без него: Познатата актерка го изгуби синот

Шпанската актерка и водителка Ана Обрегон (65) преживеа вистинска семејна драма. Имено на актерката и починал синот Алекс Лекио откако се борел со ракот, пренесуваат...

Балкан 05.05.20 | 18:13

Данило, синот на српскиот претседател Вучиќ се опорави од Ковид-19

Претседателот на Србија Александар Вучиќ денес објавил фотографија  на својот Инстаграм профилот „Иднината на Србија“, заедно со својот син Данило кој се опоравил...

Црна хроника 04.05.20 | 10:42

Татко и син загинаа во тешка сообраќајка кај Страцин

Две лица починаа во тешката сообраќајна несреќа што се случи вчера наутро во 09.40 часот на патот Куманово – Крива Паланка, на местото викано „Чешмиче“, пред с.Страцин. Како...

Калеидоскоп 02.05.20 | 16:50

Борис Џонсон му дал име на синот според докторите кои го излечиле

Британскиот премиер Борис Џонсон и неговата вереница Кери Симондс станаа родители на здраво момче во средата. Породувањето се случило неколку недели пред закажаниот...

Црна хроника 24.04.20 | 17:54

Мајката и синот од Велес се јавувале во брза помош пред смртта

Катерина и Ванчо Маноилови имале интензивна телефонска комуникација се до средината на јануари оваа година, кога таа наеднаш прекинува и повеќе со никого не комуницирале...

Црна хроника 21.04.20 | 16:47

Мајката и синот во Велес починале во март, а не во јануари, нема да се прават дополнителни истражувања

Мајката и синот, кои на 6 април беа пронајдени мртви во Велес, починале во текот на март. Полицијата ги пронајде мртви кога соседите пријавиле оти од станот се шири смрдеа,...

Естрада 15.04.20 | 16:27

Сања и Слаткар станаа родители, синот им доби ретко име

Сања Николиќ и нејзиниот сопруг Марко Маринковиќ – Слаткаристика денеска го добија својот прв син. Како што соопшти раперот преку „Фејсбук“, нивото прво дете го...

Црна хроника 13.04.20 | 18:26

Таткото искрварил пред да влезе во Клинички, ОЈО одреди притвор за синот

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице за кривично дело – Убиство, информираат...