Ознака: Саем за мебел
Економија 08.03.24 | 11:41

Од 20 до 24 март Саем на мебел во Скопје

Од 20 до 24 март во Скопје ќе се одржи овогодинешното издание на Саем на Мебел во комплексот „Борис Трајковски“ со неверојатен избор, исклучителни понуди и неодоливи...

Економија 26.02.24 | 12:29

Саем за мебел од 20 до 24 март

Од 20 до 24 март во спортскиот центар „Борис Трајковски“ во Скопје ќе се одржи Саем за мебел. Следуваат денови на големи саемски попусти, голем број производители на мебел...

Економија 20.03.23 | 09:27

Саемот за мебел оваа година ќе се одржи од 29 март до втори април

Саемот на Мебел оваа година ќе се одржи од 29 март и ќе трае до втори април, со работно време од 10.00 до 20.00 часот, а ќе се одржи во Комплекс – „Борис Трајковски“. Билети...

Економија 31.01.23 | 08:47

Саем за мебел од 29 март до втори април во „Борис Трајковски“

Годинашниот Саем за мебел ќе се одржи од 29. март до 2. април во „Борис Трајковски“ во Скопје. Саемот ќе го користи целокупниот внатрешен затворен капацитет, како и монтажни...