Ознака: неделен хороскоп
Астро 22.11.20 | 20:13

Неделен хороскоп: Убава љубoвна недела за Шкорпијата, Стрелецот ќе има проблеми со хормоните

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Ве очекуваат важни случувања на деловниот план во оваа недела, бидете подготвени да одговорите на секоја ситуација. ЉУБОВ: Кога станува збор за...

Астро 08.11.20 | 21:16

Близнаците ги очекува нервоза и стрес, љубовни проблеми за Шкорпиите

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Вашите планови за иднината се прилично нејасни, колегите и соработниците не ве сфаќаат. ЉУБОВ: За да пронајдете личност за себе неопходно е да...

Астро 26.10.20 | 09:30

Неделен хороскоп: За Бикот повеќе пари и напредок во кариерата, Лавот да се чува од вируси

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Во овој период можна е соработка со странци или некои нови партнери кои ќе ви дадат одлични предлози за бизнис. Соберете ги сите потребни информации. ЉУБОВ:...

Астро 11.10.20 | 22:44

Неделен хороскоп: За Шкорпијата интересна средба, Водолијата ќе реши финансиско прашање

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа ќе бидете соочени со некакви ограничувања кои не сте ги очекувале. Можно е да ви се вратат некои стари...

Астро 27.09.20 | 19:24

За Рибите голем број проекти, за Јарецот поволна работна недела

Овен (21.03 – 20.04) ЉУБОВ: Ве очекува интересен состанок со лице кое е сосема спротивен карактер од вашиот, тоа малку ќе ви делува чудно на почетокот, но за вас ќе биде интересно...

Астро 15.12.19 | 21:40

Неделен хороскоп: Бикот ќе добие пари, Шкорпијата ќе влезе во тајна врска

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Можеби ќе ви се чини дека ќе немате многу работа, но ќе се излажете, затоа најдобро е што побрзо да се сконцентрирате подобро. ЉУБОВ: На ова поле...

Астро 22.09.19 | 17:46

Неделен хороскоп: За Девиците недела за напредување, За Водолиите успешна финансиска недела

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Можно е да бидете соочени со некои правни проблеми или потешкотии кои ќе ви ја отежнат работата. ЉУБОВ: На љубовното поле ве очекува солидна состојба. ЗДРАВЈЕ:...

Астро 25.08.19 | 19:08

Неделен хороскоп: Ако сè уште сте сами, не седете дома

Девица 23.8.-23.9. Љубов Сега веќе знаете како да попуштите и да прифаќате компромиси. Од таму и вашата врска ќе се развива кон добро. Ќе бидете пријатно изненадени кога ќе...

Астро 18.08.19 | 21:56

Неделен хороскоп од 19.8. до 26.8. 2019 година

Овен 21.3-20.4. Љубов Вашата потреба за сигурност ќе биде силна речиси целата оваа недела. Затоа многумина ќе се согласат и на компромиси. Сепак, во длабочината на душата...

Астро 24.06.19 | 12:07

Следи сонце во животот на Бикот, за Лавот е време за промена – неделен хороскоп

Неделен хороскоп 24.06-30.06 Овен Оваа недела на работа нема ништо да ви оди „од рака“. Земете здив и размислете каде плови вашиот брод. Случајно ќе ја сретнете вашата поранешна...

Астро 29.04.19 | 22:07

Неделен хороскоп – 29.04-05.05

Овен Доколку сте ангажирани околу нешто кое е поврзано со продажба или патувања- ќе бидете многу успешни. Ќе доживеете многу убави настани оваа недела. Склони сте кон...

Астро 21.04.19 | 18:35

Бикот да му верува на своето шесто сетило, на Девицата и треба сон

Неделен хороскоп за периодот од 22 април до 29 април 2019 година . Бик 21.4- 20.5. Љубов Се чини како да ви оди се подобро и подобро. Пред вас се убави љубовни шанси, средби со пријатни...

Астро 21.03.19 | 22:40

Девицата ќе спречи љубовни проблеми, на Близнаците им треба чаша вино

Последната недела од март ни го носи и новиот неделен хороскоп. Ова се бурни денови за сите хороскопски знаци, но не се среќни за сите… Кај некои знаци може да дојде до...

Астро 11.02.19 | 12:23

Неделен хороскоп (11.2 – 18.2.2019)

Овен Постојат неочекувани проблеми кои го нарушуваат вашиот секојдневен ритам, но со дополнителна упорност може да ги остварите своите професионални планови. Потребно...

Астро 24.12.18 | 19:32

Недела полна бурни страсти – што треба да очекува секој хороскопски знак

Предновогодишниот период е време кога многумина носат важни одлуки, полн со работни обврски кои треба да се завршат до крајот на календарската година, но и прослави...

Астро 24.12.18 | 12:51

Недела полна бурни страсти, еве што да очекува секој хороскопски знак

Предновогодишниот период во кој носиме многу одлуки, полн со многу работни обврски, но и прослави и дружби. Ова се бурни денови за сите хороскопски знаци, но не се среќни...