Ознака: наставничка
Црна хроника 08.11.19 | 12:06

Наставничка од скопско основно училиште тргувала со човечки органи?

Наставничка по географија од едно скопско основно училиште самата во полиција се пријавила дека препродава органи, дека откопува гробови и дека преработува месо од...

Калеидоскоп 21.09.19 | 19:48

Ученици ставиле сперма во јадењето на наставничката, ја гледале како го јаде

Двајца средношколци признаа дека ѝ подметнале семена течност во храната на нивната наставничка. Инцидентот се случил во мај во средно училиште во Филаделфија, а учениците...

Црна хроника 05.09.19 | 16:34

Наставничка наместила друг ученик да освои награда за син ѝ

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Неготино поднесе кривична пријава против В.П.(47) од Неготино поради постоење основи на сомнение за злоупотреба на...

Балкан 30.05.19 | 19:41

Ќе ти се помочам на глава, ти мене „неоправдан“: Објавена снимка на која ученик ѝ се заканува на наставничка

Ќе се помочам овде на под, па тебе на глава. Ти ќе ми даваш „неоправдан“, дали си нормална, јеб*те. Вака ученик од сплитско училиште ѝ се заканува на професорката која...

Црна хроника 17.01.19 | 16:08

Наставничка нападнала колешка во Кавадарци

Наставничка нападнала колешка во Кавадарци, информацијата за МИА ја потврди Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес. На ден 15 јануари 2019 година во Полициската станица...

Свет 14.01.19 | 16:16

Наставничка му држела приватни часови на ученик, а неговата мајка ги улови како се бакнуваат: Ѝ се закануваат 10 години затвор

Професорка која била фатена на дело како се бакнува со малолетен ученик, осудена е на казна затвор поради непристојна врска. Натали Гулас (36) од Колорадо и малолетното...

Црна хроника 27.12.18 | 14:20

Наставничка влечела ученик за рака, случајот го испитува МВР

Во полицијата синоќа мајка пријавила дека одделенска наставничка од основно училиште во населба Аеродром, го влечела нејзиниот син за рака и се обидела да го изнесе...