Ознака: манијак
Скопје 19.01.21 | 23:06

Манијак ги вознемирува жителите на Влае

Во петокот од 19 до 23:00, на улица Иван Цанкар во Влае е забележан манијак кој во неколку наврати сексуално ги вознемирувал, демнел по дворови и манијачел преку прозор жителите...

Црна хроника 18.03.20 | 18:25

Кривична против 21-годишен манијак од Скопје

СВР Скопје поднесе кривична пријава против Д.П.(21) од Скопје, затоа што според пријавеното, на 24 февруари околу 11.45 часот во с.Кучевиште допирал по телото една малолетничка,...

Црна хроника 28.02.20 | 11:00

Уапсен манијакот кој се самозадоволуваше низ Скопје

Полицијата идентификува и лиши од слобода 26-годишен скопјанец што во неколку одвоени случаи и за релативно краток временски период, вршел задоволување на полови страсти...

Црна хроника 14.02.20 | 18:20

Уапсен манијакот од Кисела Вода

Манијакот кој вознемирувал жителки на Кисела Вода е приведен во полиција, по пријава на една од станарките на зградата каде се соблекувало ова момче и по сторијата...

Црна хроника 24.01.20 | 11:27

Фатен струмичкиот манијак, малолетен е

По преземените мерки и активности, вчера околу 14 часот во Полициската станица Струмица од слобода бил лишен малолетник од с.Просениково. Станува збор за манијакот кој...

Црна хроника 23.01.20 | 16:12

Манијак нападнал девојка во Струмица

Вчеравечер во 21.10 часот во Полициската станица Струмица, Д.М.(24) од Струмица пријавила дека околу 18.45 часот во близина на спортската сала „Партизан“ во Струмица и се...

Скопје 25.07.19 | 16:21

Дедо манијак се самозадоволува во автобус на ЈСП

  До нашата редакција попладнево пристигна видео на кое јасно се гледа како дедо во автобус на ЈСП Скопје се самозадоволува пред многуте патници. Станува збор за дедо...