Ознака: Јелена Карлеуша
Естрада 30.12.20 | 21:30

Јелена е најсекси Дада Мразица: Карлеуша со новогодишна честитка за фановите

Српската естрадна ѕвезда, Јелена Карлеуша, ги воодушеви фановите со една новогодишна фотографија. На свој карактеристичен начин, Јелена им ја честита новата година облечена...

Естрада 01.12.20 | 21:34

Српско-кинеската сапуница продолжува- Љубовникот и сопругот на Карлеуша се сретнале во Турција

Гостин во една популарна српска ТВ емисија беше фудбалерот Огњен Врањеш, кој во еден сегмент од емисијата одговараше на прашањата на гледачите, а едно беше особено провокативно,...

Естрада 30.11.20 | 10:13

Јадна е, се би направил седум пати полошо: Врањеш се отвори за врската со Карлеуша

Не, не би бил повторно со Карлеуша. Сепак не можам да кажам дека не беше убаво. Сега за ништо не ја обвинувам, бидејќи тогаш само сакаше да го спаси својот за*ник. Не може...

Естрада 29.11.20 | 22:31

Карлеуша шокира со новото чудно модно издание

Јелена Карлеуша повторно успеа да изненад и шокира своите фанови на социјалните мрежи со своето модно издание. Јелена покажува чудна модна креација, која иако делува...

Естрада 07.11.20 | 20:43

Карлеуша и Душко по долго време заедно: Уживаат во романтична атмосфера на базен

Јелена Карлеуша не престанува да го полни медиумскиот простор од забавните рубрики со настаните од нејзиниот живот. На една од нејзините фан страници се појави фотографија...

Естрада 27.10.20 | 08:46

Не можеа да го издржат големиот задник: На Карлеуша и пукнаа панталоните

Јелена Карлеуша имаше непријатност за време на снимањето на „ѕвездите на Гранд“. Среде емисија и пукнаа панталоните што беше повод за шега. -Така ми е кога имам огромен...

Естрада 20.10.20 | 22:53

Карлеуша откри зошто Душко не ја следи на Инстаграм

Разводот на Јелена Карлеуша е еден од најбараните термини на „Гугл“ на овие простори. Пејачката и фудбалерот минатата година имаа бројни проблеми, по што престанаа...

Естрада 20.10.20 | 12:31

Карлеуша со задникот во прв план се појави на снимање

Јелена Карлеуша не престанува да шокира. Таа на снимањето на емисијата „Ѕвездите на Гранд“ се појави во провокативно издание.Таа избра црна комбинација со кратки панталони...

Естрада 19.10.20 | 12:53

Само за вашите очи, порача задникот на Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша викендов имаше спектакуларен настап во Нови Сад.Нормално најголемо внимание предизвика нејзиниот изглед, поточно ултра кусото здолниште. Од него,...

Естрада 14.10.20 | 11:27

Јелена Карлеуша се надмина себеси: Во „бекстејџот“ снимено се

Српската естрадна ѕвезда, Јелена Карлеуша, не престанува да ја шокира јавноста, па така, на последното снимање на музичкото шоу, „Ѕвездите на Гранд“ изгледаше попровокатѕивно...

Вести 12.10.20 | 16:57

Задникот и „пораснал“: Карлеуша се обидува да влезе во старите фармерки

Јелена Карлеуша објави фотографии од пред својот гардеробер. Таа се обидува да влезе во фармерките кои ги носела пред два години. Но, тоа е речиси невозможно бидејќи...

Естрада 05.10.20 | 11:26

Карлеуша со бомба костим, а специјална порака е испишана на нејзиниот задник

Српската пејачка повторно ги рупи рекордите со своите објави на „Инстаграм“. Овојпат, плетениот костим кој едвај ги покри нејзините интимни делови, собра илјадници...

Естрада 04.10.20 | 12:16

Доволно да ги запали сите: Карлеуша во мини сребрен фустан и со афро фризура

Секое ново снимање на шоуто „Звезда Гранда“, претставува нова можност на Јелена Карлеуша за импресивен стајлинг кој го привлекува целото внимание! Пејачката повторно...

Естрада 21.09.20 | 17:18

Карлеуша облече зелен „костум“ и направи лом на сцената

При крајот на летото, Јелена Карлеуша, повторно се труди да ја шокира јавноста со својот провокативен изглед, а при последниот настап во Белград таа се надмина самата...

Естрада 17.09.20 | 23:11

Јелена Карлеуша речиси гола

Јелена Карлеуша го имаше првиот настап по короната на еден сплав во Белград.Таа ги шокираше присутните откако заедно со своите танчерки се појавија речиси голи. Тие...

Естрада 08.09.20 | 11:54

Kарлеуша на детски роденден се појави облечена како за во ноќен клуб

Јелена Карлеуша во дворот на семејната куќа го прослави роденденот на ќерките. Атина и Ника наполнија 12 и 13 години а мама Јелена се потруди да имаат незаборавна забава....

Музика 06.09.20 | 20:37

Цел живот ќе памети: Танчерките го растргнаа, Јелена му седна во скутот

Обожавател на Јелена Карлеуша вечно ќе го памти нејзиниот настап во Охрид.За време на концертот тој беше повикан на сцената.Не можеше ни да претпостави што ќе му се случи.Танчерките...

Естрада 06.09.20 | 15:08

Знае ли жена ти дека си овде: Kaрлеуша мава по задник обожавател во Охрид

Луд беше синоќешниот настап на Јелена Карлеуша.Се точеше алкохол на големо а ЈК се потвуди да им приреди незаборавно уживање.Кога забавата беше на максимум еден обожавалтел...

Естрада 05.09.20 | 23:11

Eве како изледаше авионот со кој Карлеуша дојде во Охрид

Јелена Карлеуша во стил на светска ѕвезда дојде во Охрид.Со приватен авион слета на аеродромот Св. Апостол и Павле и веднаш се смести во хотелот. Таа носеше панталони...

Естрада 05.09.20 | 17:46

Охрид вечерва ќе грми: Стигна Јелена Карлеуша

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша стигна во Охрид со приватен авион. Таа вечерва ќе ги забаува фановите кои со нетрпение го очекуваат нејзиниот настап. Добар ден на сите.Стигнавме...