Ознака: хороскоп
Астро 26.07.21 | 12:34

Во aвгуст: Овие три знаци ќе имаат повеќе пари од кога било!

Астролозите истакнуваат дека август ќе биде поволен месец за многу знаци на Зодијакот. Нè очекуваат бројни авантури, патувања, нови љубови, а само 3 хороскопски знаци...

Астро 21.07.21 | 12:12

Ни доаѓа сезоната на Лавовите: Очекувајте моќна енергија која ќе направи да блеснете

На 23 јули започнува сезоната на харизматичниот Лав, што значи дека е време за поинаква енергија. Овој период има за цел да нè потсети на нашата моќ, но и да ни донесе харизма...

Астро 19.07.21 | 23:49

Август е пеколен месец за припадниците на овие 3 знаци

Астролозите велат дека август ќе биде многу специфичен за сите хороскопски знаци. Ѕвездите предупредуваат на внимателност, претпазливост и непоколебливост, особено...

Астро 19.07.21 | 23:21

21 јули менува сè: Венера влегува во знакот на Девица и носи големи промени за овие хороскопски знаци!

Венера, планетата на љубовта, убавината и уживањето, влегува во знакот на Девица на 21 јули, а Марс ќе ѝ се придружи на 27 јули. Поради влијанието на овие две планети, емоциите...

Астро 13.07.21 | 08:52

За овие хороскопски знаци 2021-ва ќе биде најтешка година

Припадниците на овие три хороскопски знаци ќе имаат голем број ограничувања во остварувањето на своите амбиции. Позицијата на планетите ќе влијае лошо на нивното поле...

Астро 23.06.21 | 13:57

Полна Месечина на 24 јуни: Овните откриваат вистинска љубов, Раковите добиваат поддршка…

Што им носи полната Месечина на хороскопските знаци? Овен Оваа полна Месечина за Овните настапува во полето на кариера и животни патишта. Можеби ќе успеете да ја откриете...

Астро 16.06.21 | 23:11

Најголемите тајни на луѓето родени во знакот Шкорпија

Сте се запрашале некогаш зошто Шкорпиите се толку чувствителни и мистериозни личности? Многумина навистина не можат да ги разберат. Ова се нивните најголеми тајни. Тие...

Астро 22.05.21 | 23:08

Многу лош ден утре за два хороскопски знаци-посебно внимавајте околу 9 часот утрото

Овен Добро би ви дошло денес по крајот на напорниот работен ден да се опуштите со читање на една добра книга. Личност од спротивниот пол со зелени очи цел ден ќе ви патува...

Астро 18.05.21 | 22:34

Нè очекуваат големи космички промени до крајот на мај

Сезоната на Близнаците почнува на 20 мај и трае до 21 јуни. Истовремено нè очекува и влијанието на три ретроградни планети, помрачувањето на Месечината и квадратот на...

Астро 17.05.21 | 20:05

Секој хороскопски знак си има по една супермоќ: Дали ја знаете вашата?

Овен – неограничена енергија Припадниците на овој знак може да бидат јунаци чија енергија никогаш не пресушува. Брзи се, снаодливи, па дури и може да не јадат и не спијат...

Астро 16.05.21 | 20:22

Најомилениот знак меѓу пријателите и колегите: Се согласува со сите!

Ниту еден друг знак од Зодијакот не е толку подготвен да ги жртвува сопствените потреби во корист на другите и да ја разгледува ситуацијата од различни перспективи Овој...

Астро 14.05.21 | 21:02

Најлошите жени се родени во овие 3 хороскопски знаци: Себични до бесвест и неверојатно напорни!

Жените родени во овие три хороскопски знаци многу тешко остваруваат љубовна врска. Тие едноставно имаат таков карактер поради којшто тешко опстануваат во заедницата. Ако...

Астро 08.05.21 | 20:39

Најголемите тајни на луѓето родени во знакот Шкорпија

Сте се запрашале некогаш зошто Шкорпиите се толку чувствителни и мистериозни личности? Многумина навистина не можат да ги разберат. Ова се нивните најголеми тајни. Тие...

Астро 02.05.21 | 14:10

Мај носи љубов како од бајките за овие три хороскопски знаци

Мај е месец во кој ќе се разбуди сонливата Венера, планетата што има најголемо влијание врз нашиот љубовен живот. Не очекуваат сензуалност, љубов, естетика и елоквентност. Ова...

Астро 24.04.21 | 10:25

Вагите уморни, Бикот осамен, Јарецoт под стрес…Што предвидува денешниот хороскоп

ОВЕН   Ве чека поволна атмосфера на работа. Може да се надевате на добри пресврти на ова поле. Ве очекува можност да флертувате со нова личност поврзана со вашето блиско...

Астро 09.04.21 | 10:08

Младата месечина во Овен ќе им го промени животот на три хороскопски знаци!

Млада месечина во знакот Овен нè очекува од 12 април и ни носи моќна енергија за манифестација на желбите, креирање намери и нови почетоци. Овенот е првиот хороскопски...

Астро 20.03.21 | 15:01

На 21 март почнува моќен астролошки период: На сите ќе им донесе промени, а овие 3 знаци ќе привлекуваат среќа како магнет

Сонцето влегува во знакот на Овен на 21 март и ќе донесе промени во сите знаци на Зодијакот! Астролозите велат дека пред нас е многу моќен период, кој започнува на 21 март,...

Астро 14.03.21 | 20:03

Рибите ги очекува романтична недела, Лавот ќе зрачи со еротска енергија

Овен (21.03 – 20.04) ЉУБОВ: Оваа недела малку поработете на комуникацијата со цел хармонијата во семејството да ја задржите на нивото од минатата недела. Што се однесува на...

Астро 14.03.21 | 19:46

Мажите во овие хорскопски знаци остануваат „мамини синови“ дури и кога ќе се оженат

Некои мажи никогаш не можат да се тргнат од прегратката на својата мајка. Тоа трае и кога ќе се оженат и кога ќе имаат деца, но дефинитивно остануваат мамини синови. Такви...

Астро 14.03.21 | 16:30

Секогаш се несигурни, сомничави и исплашени: Ова се најпараноичните хороскопски знаци

Стравот е сосема нормално чувство кај луѓето кое се појавува во разни ситуации, но сепак има некои луѓе кои премногу се чувствуваат како светот да измислува планови...