Ознака: гради
Калеидоскоп 23.09.20 | 10:55

Поради градите не може да го дофати воланот: Ова е Британката со најдлабоко деколте

Леа Паркер од Лондон вели дека е горда што на 25 години ги има „најголемите гради“ во Велика Британија и дека заработува преку 10.000 фунти како модел токму поради нив. Иако...

Вести 24.06.20 | 17:09

Рамна како даска: Цеца во младоста не била со бујни гради

Една од најголемите балкански ѕвезди реши да ги покаже фотографиите од почетокот на кариерата. На нив се гледа како Цеца има фризура карактеристична за осумдесетите...

Интима 09.06.20 | 23:38

Формата на градите го открива сексуалниот карактер кај неа

Италијанскиот сексолог Пиеро Лоренцони смета дека градите на жените можат да го назначат карактерот во иста мера како што може и астрологијата. Типот на градите ги...

Интима 26.12.19 | 23:30

Работела во администрација, а денес опасно заработува со бујните гради

Руби Меј секојдневно ги почестува своите милиони следбеници на Инстаграм со провокативни фотографии на кои претежно се прикажани нејзините огромни гради. Оваа 23-годишна...

Сцена 17.09.19 | 10:33

Наташа Беквалац си стави поцврсти гради

Наташа Беквалац стави нови силиконски гради. Поп-пејачката реши по седум години да оди на „ремонт“ на деколтето и старите „близначки“ да ги замени со поубави и поцврсти. Наташа...

Здравје 10.09.19 | 09:04

Што се случува со градите кога слабеете?

Сигурно сте забележале дека кога ќе ослабнете неколку килограми, не ви се само фармерките големи, туку зјаат празни и корпите од градниците. Бидејќи некои жени го доживуваат...

Мода и убавина 23.05.19 | 19:00

Србинката со најголеми гради: На 14 месеци и облекуваше штикли на ќерка си

Вниманието на јавноста го привлече во далечната 2001 година, кога почна да работи за „Плејбој“. Година дена подоцна се омажи за раперот Ајс Ти. Ова атрактивна русокоса...

Естрада 01.05.19 | 09:07

Лила Стојановска призна: Ги оперирав само градите

Лила Стојановска за естрадниот магазин „Бекстејџ“ конечно проговори за естетските корекции кои ги има направено. Иако многумина коментираат дека популарната водителка...

Естрада 27.02.19 | 11:22

Градите ѝ го спасија животот на порноактерката Миа Калифа

Триесет и тригодишната Миа Калифа деновиве ја оперираше десната града, која остана деформирана поинцидентот кој се случи минатата година, кога порноактерката била...

Семејство 12.02.19 | 12:30

Сакала поголеми гради па останала без една дојка – поради грешка

Џеси му се обратила на пластичниот хирург, др. Тери Дуброу и др. Пол Насиф, кои биле прославени од емисијата “Botched” на TLC. Го опишала своето страшно искуство. Џеси,...