Ознака: дневен хороскоп
Астро 10.10.20 | 08:20

Дневен хороскоп за сабота, 10 октомври

Овен 21.3-20.4. Љубов Веројатно е претерување или фалби во односите со другите. На некои можеби тоа ќе им биде симпатично, а некои ќе се нервираат. Кариера Сите дејности во...

Астро 03.10.20 | 08:59

Работата им пречи во љубовта на Водолиите, а колега на Овновите – дневен саботен хороскоп

Овен Работа: Барате мислење од други личности во решавање на проблемите на работа. Љубов: Иако сте задоволни од брачниот живот, во мислите ви е еден соработник. Здравје:...

Астро 27.09.20 | 09:53

Дневен хороскоп за недела, 27 септември

Овен 21.3-20.4. Љубов Во неформалните дружби ќе бидете успешни , додека во посериозните односи ќе излезете како плашливец. Кариера Вашиот труд се уште не е препознаен или...

Астро 25.09.20 | 09:46

Хороскоп за петок, 25 септември

ОВЕН Полека ги завршувате обврските за оваа недела, и се радувате на престојниот викенд. Сте испланирале викендот да го поминете со партнерот и однпред се радувате. Неопходно...

Астро 04.09.20 | 10:47

Дневен хороскоп за 4 септември

Овен 21.3 – 20.4. Љубов Задоволни сте од својот сегашен однос со личноста која ви се допаѓа. Наоѓате многу заеднички интереси. Кариера Малку работи сега може да ве запрат....

Астро 25.08.20 | 09:57

Дневен хороскоп: Вагата ќе добие унапредување, Лавот подготвен за нова врска

Овен Работа: Можно е на ова поле да имате некои мали проблеми кога е во прашање хартии и администрација. Љубов: Имате можност на љубовното поле да запознаете личност...

Астро 22.08.20 | 08:54

Саботен хороскоп: Близнаците ќе прекинат тајна врска, Јарците ќе здивнат

Овен Работа: За финансиите ви е поволен ден и може да очекувате некој прилив на пари кој ќе ви биде значаен. Љубов: Пред вас е фаза која носи емотивни промени. Подготвени...

Астро 08.08.20 | 09:24

Саботен хороскоп: Грешен љубовен потег за Стрелецот, трошоци за Ракот

Овен Работа: Работата ви е приоритет и максимално сте посветени за остварување на добри резултати на ова поле. Љубов: Ви делува како некои проблеми меѓу вас и саканата...

Астро 06.08.20 | 09:06

Овните нека побараат Стрелец, Водолиите да одморат – дневен хороскоп за четврток

Овен Работа: Сте направиле добра проценка и сега ги уживате придобивките од вашиот деловен труд, вложување и посветеност. Љубов: Чувствувате потреба да го смените љубовниот...

Астро 05.08.20 | 09:03

Интересно познанство за Лавот, нервози за Јарецот – дневен хороскоп за среда

Овен Работа: Доколку очекувате потпишување на важен договор, денешниот ден е погоден за тоа да го довршите до крај. Љубов: Ви се допаѓа личност со која можно е да почнете...

Астро 04.08.20 | 08:45

Што ви носат ѕвездите денеска – дневен хороскоп за вторник

Овен Работа: Денешниот ден може да биде малку тежок кога е во прашање полето за работа, па водете грижа да не правите грешки. Љубов: Доколку покажете доволно разбирање...

Астро 25.07.20 | 08:57

За некого нервози, за други уживање – дневен хороскоп за сабота

ОВЕН Работа: Ќе успеете да го остварите она што сте го имале во план и ќе бидете задоволни со работната ситуација денеска. Љубов: Не ви е поволен ден кога се во прашање...

Астро 22.06.20 | 09:16

Понеделнички хороскоп: За кого денот носи пари, за кого нервози?

ОВЕН Работа: Ќе донесете некои многу значајни одлуки кои на долги патеки ќе се одразат на вашата кариера. Љубов: Можно е да не сте подготвени за авантури сега, и едноставно...

Астро 13.06.20 | 08:51

Саботен хороскоп: На Скорпиите им фали одмор, на Биковите љубов

Овен Работа: Ве очекува поволен период на работното поле. Можно е да успеете да остварите промени кои од минатото сте ги планирале. Љубов: Ќе уживате во убавите моменти...

Астро 10.06.20 | 08:26

Дневен хороскоп за 10. јуни: Водолиите да се помират со реалноста, раковите уриваат рекорди

Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Веројатно денеска ќе бидете малку почувствителни од вообичаено, а поради слабите љубовни шанси , ќе се појават и фрустрации. Кариера Ќе бидете...

Астро 08.06.20 | 09:40

Расправии за Овните, чувствителност кај Биковите: Понеделнички хороскоп

Овен Работа: Во текот на денешниот ден ќе успеете да решите мали недоумици и несогласувања кои сте ги имале претходно. Љубов: Поради расправија со личноста која ви значи,...

Астро 30.05.20 | 09:08

Дневен хороскоп: За кој знак оваа сабота ќе донесе пари, за кого нервози?

ОВЕН Работа: Може да очекувате дека со своите одлуки ќе влијаете на промените на работа. Љубов: Сте се разочарале во саканата личност. ПРед вас е период во кој ќе сакате...

Астро 23.05.20 | 11:26

Дневен хороскоп: За кој знак овој ден ќе биде посебен?

Дневен хороскоп за сабота, 23. мај 2020 година. Близнаци  Љубов Нема тајни меѓу вас и саканата личност , а тоа е нешто што ве радува. Ќе бидете искрени и подготвени за дружења. Кариера вашите...

Астро 16.05.20 | 08:53

Саботен дневен хороскоп

Бик 21.4- 20.5. Работа: Не ви е лесно да ги покажете своите намери затоа што вашиот збор сега не доаѓа до израз. Љубов: Можни се мали несогласувања во комуникацијата со саканата...

Астро 11.05.20 | 08:59

Нова љубов за Лавовите, уживање со старата за Близнаците

Бик 21.4- 20.5. Работа: Можно е да сте незадоволни од околностите во кои се наоѓате и да ви се неопходни промени на работа. Љубов: Ве очекува интересно познанство кое ќе ви...