Ознака: дневен хороскоп
Астро 19.03.22 | 08:45

Драги Бикови, ќе мора да научите да работите без стрес – што го очекува секој знак денеска?

Овен Работата со пријателите може да се покаже како одлична идеја која може да ви донесе голем финансиски успех. Овој ден може да внесе посебна хармонија и топлина во...

Астро 17.03.22 | 21:23

Што ви носат ѕвездите овој петок – дневен хороскоп за 18 март

Овен Овните кои бараат работа може да очекуваат одлична деловна понуда и важно интервју за работа. Прекрасното расположение ќе биде надополнето со прекрасно патување...

Астро 13.03.22 | 09:43

Водолиите под итно да се одморат, Раковите попладне нека си ја проверат сметката

Овен Целото ваше внимание е насочено кон проблематичната ситуација која се случува во кругот на вашето семејство. Кулминацијата може да се случи денеска, бидејќи аспектите...

Астро 12.03.22 | 15:02

Дневен хороскоп за 12 март: Водолијата ќе ги постигне своите цели, Лавот ќе биде многу емотивен

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 12 март, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Овен Денес ќе се разговара за прашања поврзани со партнерството. Односот...

Астро 05.03.22 | 09:08

Саботен хороскоп: На Лавот му се препорачува љубов, на Овните едно добро спиење

Овен Работа: Со добра организација и комуникација, повеќето Овни денес можат да балансираат некои рекреативни активности и неколку вредни деловни аранжмани. Љубов:...

Астро 19.02.22 | 08:55

Овните и Близнаците денеска нека отворат очи по една Вага…

Овен Работа: Фокусот на овој работен ден е трпението. Некои плаќања во готовина може да бидат одложени, а тоа може да ги наруши вашите претходни планови. Љубов: Ве очекува...

Астро 05.02.22 | 08:37

Саботен хороскоп: Ракот и Близнаците и денеска мислат на работа, Стрелецот спремен за забава

Овен Работа: Овој ден може да биде обележан со несогласувања во односот со претпоставените. Ќе бидат потребни дополнителни прилагодувања. Љубов: Атмосферата во приватниот...

Астро 03.02.22 | 08:19

Одличен ден за Водолиите, но за Биковите…

Овен Работа: Денеска ќе ги разгледате финансиските прашања и ќе смислите нов инвестициски план. Еден добар деловен потег може да ви донесе успех. Љубов: Овните кои денес...

Астро 22.01.22 | 08:31

Дневен хороскоп: Рибите да кажат што им тежи на душа, Стрелците да се опуштат

Овен Доколку сте вработени, овој ден е совршен за завршување на некои обврски кои не сте ги завршиле. Во првиот дел од денот се чувствувате уморно и без многу сила, но...

Астро 08.01.22 | 08:05

Ден за пиење на Бикот, за раскин на Близнаците – саботен дневен хороскоп

Oвен Работа: Не сте сигурни како да се ставите во непријатната ситуација која се појави во вашиот бизнис денес. Љубов: Личноста која ви се допаѓа не покажала дека има...

Астро 05.01.22 | 11:44

Дневен хороскоп за 5. јануари 2022 година

Јарец 22.12.-20.1. Љубов И денеска е убав ден за дружење.Можете да излезете и убаво да се забавувате , било да сте сами или во двојка. Уживајте. Кариера Ќе продолжите со напорната...

Астро 25.12.21 | 08:35

Досадно за Девиците, напнато кај Јарците – што носат ѕвездите за оваа сабота?

Овен Најдобро би било да завршите поголемиот дел од новата работа во текот на утрото. Тогаш аспектите се поповолни за вас. Се прашувате зошто вашата сакана го променила...

Астро 20.12.21 | 09:45

На Јарците им се насмевнува промена на работа, а на Стрелците награда…

Овен Стремејќи се за слобода, сепак, подобро е да се воздржите бидејќи не е поволен период за бунт. Дисциплинирано и навремено извршувајте ги сите работни задачи, само...

Астро 19.12.21 | 10:03

Што велат ѕвездите за денеска: Дневен хороскоп за 19 декември

Овен 21.3-20.4. Љубов Ќе се обидете на другата страна да и се претставите во најдобро светло, но тоа сепак нема да биде вашето најдобро издание. Резултатот променлив. Кариера Работењето...

Астро 13.12.21 | 08:43

Ќе биде ли ова ваша недела? Дневен хороскоп за понеделник

Овен Сегашната фаза не е поволна за никакви ризици и избрзани коментари. Понекогаш е подобро да молчите отколку да излезете со непромислен коментар. Можно е да се однесувате...

Астро 11.12.21 | 08:24

Нема расположен знак денеска: Саботен дневен хороскоп

Овен Работа: Не сте премногу фокусирани на работата. Може да направите помали грешки и пропусти, затоа бидете внимателни. Некои од обврските препуштете ги на другите...

Астро 08.12.21 | 08:08

Празничен хороскоп: Стрелците и Скорпиите и денес ќе мислат на работа, Вагите на лошата врска

Овен Работа: Чувствувате голем притисок од сите страни и полека го губите трпението. Нервозата станува составен дел од секој работен ден. Љубов: Доколку сте во брак,...

Астро 02.10.21 | 08:21

Саботен хороскоп: Стрелците ќе фрлат око на Близнак, Вагите ќе си добијат екстра нежност

ОВЕН Работа: Пред вас е важен разговор со претпоставените за време на кој можете да научите многу нови информации. Љубов: Има некои нови проблеми во вашето љубовно поле...

Астро 22.09.21 | 10:38

Дневен хороскоп за среда, 22 септември 2021

ОВЕН Работа: Падот на концентрацијата може да доведе до несакани грешки на работното поле. Не ви е поволен ден. Љубов: Проблемите во вашиот брак се повторуваат, имате...

Астро 04.07.21 | 11:55

Дневен хороскоп: Еден знак е под голем притисок

Овен Размислувате за некои конкретни деловни резултати, но не и за големи планови или преговори. Ако се грижите за решавање на вашите дилеми, сè што треба да направите...