Ознака: бен афлек
Естрада 15.06.21 | 10:06

Уловени како се бакнуваат, Џеј Ло и Бен Афлек позаљубени од било кога

Ново видео потврдува дека Џенифер Лопез и Бен Афлек се позаљубени од било кога. Старо-новата двојка беше снимена како разменува страсни бакнежи, со што ги потврдија...

Естрада 03.06.21 | 11:01

Официјално е: Џенифер Лопез и Бен Афлек се заедно

Со недели се шпекулираше дали Џенифер Лопез и Бен Афлек навистина се повторно заедно или станува збор за стар, добар маркетиншки трик и пријателство. Извори за американските...

Музика 15.05.21 | 20:47

Старата љубов нема заборав: Џеј Ло му се врати на Бен Афлек

Не залудно велат дека старата љубов нема заборав.Тоа важи и за Џенифер Лопез која му се врати на Бен Афлек.Тие беа во врска пред 17 години и беа дури и верени но раскинаа.Но...

Естрада 14.05.21 | 11:41

Веста за Бенифер го погоди, Алекс Родригез од мака потроши 750 милиони долари во еден ден

Поранешниот свршеник на Џенифер Лопез, Алекс Родригез, тешко ја прифати веста дека само еден месец по нивното раскинување таа се смири со Бен Афлек, со кого беше во врска...

Филм 21.08.20 | 10:38

Бен Афлек и Мајкл Китон повторно ќе бидат Бетмен

Бен Афлек и Мајкл Китон, двајцата актери кои во кариерата имаа можност да го глумат ликот на Бетмен, ќе имаат можност да ја повторат улогата на „црниот витез“ во наредниот...

Филм 11.05.20 | 11:49

Папараците го фатија Бен Афлек во непријатна ситуација

Популарниот холивудскиот актер Бен Афлек и неговата девојка Ана де Армас се најдоа во малку непријатна ситуација пред влезот од нивниот дом, а папараците „на готовс“...

Филм 02.02.19 | 21:23

Бен Афлек добил отказ, па завршил на рехабилитација

Откако во последните три продолженија го играше Бетмен, Бен Афрек (46), доби отказ и повеќе нема да го глуми овој херој. Имено, новиот филм со Бетмен, кој ќе биде режиран...