Српската фолк дива Лепа Брена имаше операција на очите, а по неа, насмеана позираше со лекарите –евидентно задоволна од резултатот.

Светлост во моите очи! – напиша славната пејачка во описот на фотографијата, а нејзината објава покрена лавика коментари.

Успешна ласерска операција на очите – додаде Брена за фотографијата од ординацијата

.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.