Категорија: Астро
Астро 20.02.20 | 13:50

Многу пари во март: Стрелецот може многу да заработи, Рибите мораат…

Сè што е поврзано со парите и хартиите од вредност, ќе биде успешно за овие три хороскопски знаци. Јарците можат успешно да инвестираат. Во рок од 3 до 4 месеци, вашите...

Астро 18.02.20 | 23:53

Период на ретрограден Меркур е: Овие знаци ќе бидат најпогодени

Меркур оваа година прв пат е ретрограден од 17 февруари до 10 март. Пред да заклучите дека овој период ќе ви биде тежок, треба да проверите дали припаѓате на некој од трите...

Астро 18.02.20 | 23:40

Го очекува поголема плата и унапредување: Овој знак ќе владее во март

За стрелецот месецот ќе започне многу силно. Ќе имате неколку предлози за работа, од кои ќе треба да изберете. Разгледајте внимателно, бидејќи ситуацијата во која се...

Астро 15.02.20 | 17:29

Ќе почекате уште половина месец: Куп пари за три хороскопски знаци во март

На три хороскопски знака џебовите ќе им бидат полни со пари во месецот кој ни следува, поточно во март. Јарци Можат успешно да инвестираат. Во рок од 3 до 4 месеци, инвестициите...

Астро 15.02.20 | 08:59

Саботен хороскоп: Пеперутки во стомак за Вододлиите, сериозни одлуки за Јарците

Водолија 21.1.-19.2. Работа: Факторот среќа ќе ве послужи на ова поле. Можно е да успеете да решите некој проблем од минатото. Љубов: Ве очекува ново познанство кое целосно...

Астро 13.02.20 | 17:21

Шест хороскопски знаци кои вешто ги кријат своите чувства

Од друга страна, постојат и оние кои никогаш не ги покажуваат своите емоции. АСтролозите сметаат дека тие луѓе најчесто се родени во овие шест хороскопски знаци: 1. Овен Личностите...

Астро 12.02.20 | 16:37

Каков подарок да купите за секој хороскопски знак за Денот на вљубените?

Овен Мажите ќе се радуваат доколку им купите капа, парфем или патики, а дамите на украси за коса, шминка и накит. Бик Најдобар подарок за Бикот е парфем, шише квалитетно...

Астро 11.02.20 | 21:18

До 19 февруари овие хороскопски знаци да бидат многу внимателни: Доаѓаат страшни предизвици

Владеењето на Водолијата ќе трае се’ до 19 февруари 2020 година, а следниве хороскопски знаци нема лесно да ги поднесат предизвиците кои доаѓаат. Скорпија – опасни игри...

Астро 11.02.20 | 09:30

Растројство за Близнаците, љувовни проблеми за Водолиите

Водолија 21.1.-19.2. Работа: Тешко доаѓате до решение на работната ситуација во која се наоѓате. Имате впечаток дека сте во мат позиција. Љубов: Денот не е поволен на полето...

Астро 10.02.20 | 19:39

Колку долго се лути секој хороскопски знак?

Секој хороскопски знак реагира различно на лутина, но колку долго трае тоа? Дознајте во продолжение. Овен: Најмногу 24 часа. Бик: Цел живот. Близнаци: Максиум 30-тина секунди. Рак:...

Астро 09.02.20 | 20:53

Егото им е до плафон – овие три хороскопски знаци никогаш нема да се извинат

Постојат хороскопски знаци со его до плафон кои нема да се извинат колку и да се криви. Тука е прв Овенот како еден од најлошите знаци во Зодијакот. Никогаш нема да се...

Астро 09.02.20 | 12:34

До 19 февруари овие хороскопски знаци ги очекува вистинска бура во животот

Владеењето на Водолијата ќе трае се’ до 19 февруари 2020 година, а следниве хороскопски знаци нема лесно да ги поднесат предизвиците кои доаѓаат. Рак – период на трансформација Претходниот...

Астро 08.02.20 | 23:05

До 19 февруари овие три хороскопски знаци ги очекува вистинска бура во животот

Владеењето на Водолијата ќе трае се’ до 19 февруари 2020 година, а следниве хороскопски знаци нема лесно да ги поднесат предизвиците кои доаѓаат. Рак – период на трансформација Претходниот...

Астро 07.02.20 | 11:33

Од вечерва до недела февруарска полна месечина, чувајте се од неверство

Супермесечината ќе се појави на небото овој викенд со најголема видливост на 9 февруари во раните утрински часови. Месечината ја добила придавката снежна по месецот...

Астро 07.02.20 | 10:04

Нови вести за Рибите, нови понуди за Раковите

ОВЕН Водете сметка околу комуникацијата во работното опкружување затоа што ќе бидете наклонети кон конфликти.Можно е под необични околности да сте запознале личност...

Астро 05.02.20 | 12:35

Овие три хороскопски знаци ги очекува голема среќа во февруари

Февруари ќе биде интересен период, особено поради ретроградниот Меркур, но не се грижете, енергијата ќе биде многу попозитивна отколку во јануари. На 9 февруари не очекува...

Астро 05.02.20 | 11:46

Петте најсреќни хороскопски знаци оваа недела – дали и Вие сте меѓу нив

Астролозите велат дека периодот од 4 до 10 февруари ќе биде многу посебен за 5 хороскопски знаци, поточно предвидуваат период кога во нивниот живот ќе пристигне кармичка...

Астро 01.02.20 | 12:59

Февруари носи возбуда, акција и страст: Месечен еротски хороскоп

Февруари носи многу возбуда, акција и страст меѓу сите хороскопски знаци. Овен Нешто ќе ве тера на акција. Постои можност за силни страсти на работното место, како и за...

Астро 01.02.20 | 08:50

Дневен хороскоп: И Јарците и Скорпиите денеска на ум имаат брак

Водолија 21.1.-19.2. Работа: Факторот среќа ќе ве послужи на ова поле. Можно е да успеете да решите некој проблем од минатото. Љубов: Ве очекува ново познанство кое целосно...

Астро 31.01.20 | 08:19

Љубовна шанса за Лавот, финансиски проблем за Рибите – хороскоп за 31 јануари

Водолија 21.1.-19.2. Љубов Денеска на многу спонтан начин би можеле да запознаете интересна личност. Се ќе почне без никакви обврски. Кариера На повидок е подготовка за кусо...