Категорија: Астро
Астро 01.03.21 | 22:54

Дали вие сте меѓу нив: Овој март ќе биде посебен за три хороскопски знаци

Нов месец, нови предизвици, нови возбудливи денови особено за овие три хороскопски знаци ЛАВ Токму во март ќе се ослободат од предрасудите и конечно ќе дишат со полни...

Астро 28.02.21 | 19:26

Доаѓа прекрасна недела за три хороскопски знаци

Сонцето престојува во последниот знак од хороскопота, а за време на периодот на владеење на Рибите, енергијата е убава, но интензивна. Чувствуваме емпатија, но и ранливост...

Астро 27.02.21 | 15:32

Познат астролог открива: Овие три хороскопски знаци ги чекаат пари во март

Три знаци во зодијакот ќе добијат парична добивка во март. Рускиот астролог Василиса Володина вели: Можеби мислите дека мора вредно да работите, да штедите пари и да...

Астро 26.02.21 | 17:05

Хороскопски знаци кои имаат натпросечна интелигенција

Личностите родени во овие хороскопски знаци важат за натпросечно интелигентни и често се потценети од останатите. Овен Личностите родени во знакот на Овен никогаш...

Астро 24.02.21 | 22:03

Почнува моќен астролошки период, особено среќен за Рибите, Раковите и Девиците

На 23 февруари започна моќен астролошки период кој носи промени во нашите животи. Астролозите советуваат следните 60 дена да ги искористиме максимално. Ова е период во...

Астро 22.02.21 | 08:57

За Рибите одлична недела, Близнаците ќе ги подобрат односите со саканото лице

Овен (21.03 – 20.04) ЉУБОВ: Внимавајте оваа недела, некој немирен црв ќе ви се замота во главата и нема да ви даде мир. Би можеле да се вовлечете во невоља со партнерот поради...

Астро 20.02.21 | 11:03

Секој хороскопски знак има по една лоша особина која треба да ја остави во 2021

Време е лошите особини кои ни го влошуваат животот да ги оставиме каде што припаѓаат – во 2020 година. Затоа секој хороскопски знак може да ја препознае и отстрани од...

Астро 20.02.21 | 08:08

На Стрелците им треба опуштање, на Близнаците јаснина: Што носи саботниот хороскоп за вас?

ОВЕН Работа: Денот го минувате опкружени со пријателите, и не мислите премногу за работа. Љубов: Можно е доаѓање на личноста која ви значи, а далеку е од вас. Здравје: Исцрпени...

Астро 15.02.21 | 09:34

Неделен хороскоп: Поволно небо за Близнаците и Стрелците, стрес за Лавовите и Шкорпиите

Оваа недела Лавовите ќе мора да се справи со спротивставувањето на Венера, но љубовни маки ќе имаат и Биковите и Шкорпиите. А вие, во кој знак сте родени? Откријте со нас...

Астро 14.02.21 | 09:40

Што ви носи Денот на вљубените според хороскопскиот знак?

Овен Меркур ќе ви предизвика многу главоболки на Денот на вљубените. Не планирајте ноќевање со партнерот и оставете ги големите планови за подоцна. Останете дома со...

Астро 13.02.21 | 09:56

Дневен хороскоп: Близнаците да се контролираат, Раковите да се релаксираат

Дневен хороскоп за сабота, 13 февруари 2021 година Овен Љубов: Работите понекогаш изгледаат сосема поинаку од првиот впечаток што го имате. Во средбата со саканото лице...

Астро 11.02.21 | 09:35

Ќе им врнат пари: Oвие знаци ќе имаат финансиска добивка во март

Ова се знаците на кои зодијакот им предвидува финансиска добивка во месец март. Шкорпија Имате во вашиот дом работи кои ве чинат многу и немате идеја за тоа. Размислете...

Астро 09.02.21 | 10:57

За овие три знаци 2021-ва година ќе биде година на невидена среќа

Според познатиот руски астролог Тамара Глоба 2021 ќе биде година на голема среќа и напредување посебно за овие три знаци од хороскопот. Риби Голема среќа ги очекува сите...

Астро 07.02.21 | 14:33

Војна, народ на улица, поплави: Што балканските јасновидци предвидуваат за 2021 година

2021 година која веќе е во вториот месец ќе биде полна со предизвици , велат балканските јасновитци. Според нив, короната ќе ја снема но оти не очекуваат војни, народ на...

Астро 06.02.21 | 19:43

Најарогантните хороскопски знаци – Мислат дека целиот свет треба да се врти околу нив

Овен Овој знак на Зодијакот е познат по својата упорност. Што и да замисли, тоa и ќе го оствари. Ќе го спроведе својот план и во состојба е да „гази и преку мртви“ ако треба. Тој...

Астро 06.02.21 | 14:37

Внимавајте на паричникот: Кој следната недела ќе заработи, а кој ќе изгуби многу пари?

Овен Оваа недела ќе биде исполнета со предизвици за вас. Очекувајте голем пад на концентрацијата во вторник и среда, бидејќи премногу ве оптеретува, а потоа е можно да...

Астро 06.02.21 | 08:44

Биковите да размислат за диета, Девиците за повеќе магнезиум – саботен хороскоп

Овен Работа: Денеска ќе направите сериозни темели за иднина, само доколку покажете мудрост и трпение. Љубов: Ако сте на почеток на врската, имате потреба да го контролирате...

Астро 04.02.21 | 22:54

Месец март за овие 4 хороскопски знаци ќе биде најсреќен, проверете дали сте еден од нив

Месец март за овие 4 хороскопски знаци ќе биде најсреќен – проверете дали сте еден од нив Овие четири знаци може да очекуваат среќа во месец март. РИБИ Во месец март,...

Астро 04.02.21 | 11:27

Делува ладно, тешко се допира до него и често е несфатен: Ова е најчудниот хороскопски знак

Луѓето родени во знакот на Јарецот делуваат многу ладно, невклопливо и емотивно недостапно, а токму тоа е причината што другите ги доживуваат како чудаци. Јареците често...

Астро 04.02.21 | 08:36

Овие комбинации се најдобрите љубовни парови во хороскопот

Кога двајца од овие хороскопски знаци ќе бидат во врска,голема е веројатноста дека „ќе има искри“ на сите страни. Рак и Јарец Врската меѓу чувствителните Ракови и доминантните...