вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 29 ново

Вести

Македонија

Се јавувал, се заканувал, па отпуштал од работа: Мајка на дете со посебни потреби останала без работа, зашто не излегла на референдумот (ВИДЕО)

Жена од Скопје, мајка на дете со посебни потреби, која работела во општината Бутел, во утринска емисија го обвини...

Top