Османи: Државата ги реши своите егзистенцијални прашања, сега останува корупцијата

Шефот на дипломатијата Бујар Османи на денешниот брифинг со новинарите посочи дека државата ги решила своите егзистенцијални прашања, внатрешно се … Продолжи со читање Османи: Државата ги реши своите егзистенцијални прашања, сега останува корупцијата