„Би-би-си“ се на готовс за Кејт Мидлтон

Би-би-си наводно е во состојба на готовност поради Кејт Мидлтон и некаква најава која треба да дојде од Бакингемската палата, … Продолжи со читање „Би-би-си“ се на готовс за Кејт Мидлтон