Малолетник и 21-годишник го убиле 14-годишното момче во Прилеп

Полицијата рано изутрината приведе две лица оосмничени за синоќешното убиство на 14-годишно момче во Прилеп. Во 04.00 часот во с. … Продолжи со читање Малолетник и 21-годишник го убиле 14-годишното момче во Прилеп