Изгоре возило на бензинска пумпа во Марино, млад работник повреден

Вчера во СВР Скопје било пријавено дека околу 19:40 часот на бензинска пумпа во село Марино, општина Илинден, настанал пожар … Продолжи со читање Изгоре возило на бензинска пумпа во Марино, млад работник повреден