Донирајте: На 27-годишниот Мики од Велес кој боледува од тумор на мозокот му е потребна наша помош

Здравје 10.09.2019 / 17:48

На 27- годишниот Милан Миланов- Мики од Велес, потребна му е наша помош за лекување на тумор на мозокот.

Бидете хумани, донирајте на жиро сметката:

210-7000006500-36 НЛБ Банка.

Наскоро се очекуваат и броеви за донирање од мобилните оператори.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.


Comments are closed for this post.

Најнови вести