Долго се трага по инстант решенија за губење на килограмите и масните наслаги. Конечно, пронајдено е најбрзото решение.

Имено, се работи за напивка која, првенствено е здрава, а потоа многу поволно влијае на слабеењето.

Рецептот е многу едноставен, а основната состојка е чиа семе.

Потребно е чиа семето да го потопите во вода да отстои некое време, потоа да го изблендирате заедно со чаша сок од лимон и мед.

Пијте ја оваа напивка секое утро и за брзо ќе забележите резултати.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.