На социјалните мрежи се споделува апел за помош за лекување на Марко во Турција.
ВЕ МОЛАМ СПОДЕЛУВАЈТЕ
ПОЧИТУВАНИ ПРИЈАТЕЛИ БИТКАТА НА МАРКО ПРОДОЛЖУВА.ВО МОМЕНТОВ Е ВО ТУРЦИЈА НА ЛЕКУВАЊЕ НО ПОТРЕБНО Е ХИТНО ДА СЕ НАПРАВИ ОПЕРАЦИЈА НА ГЛАВАТА ( ЗАГНОЈУВАЊЕ НА ЛЕВАТА СТРАНА ОД ГЛАВАТА КОЕ СЕ ШИРИ БРЗО ) ВЕ ЗАМОЛУВАМ АКО СТЕ ВО МОЖНОСТ ДА ДОНИРАТЕ
А1-ВИП 143-480
ТЕЛЕКОМ-070-143-161
ЖИРО СМЕТКА: 210501606694178
КРИСТИНА ЏОЉЕВСКА
БАНКА: НЛБ
ЦЕЛ НА ДОЗНАКА: ДОНАЦИЈА ЗА МАРКО

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.