ВЕ МОЛАМ БЕЗ НЕГАТИВНИ КОМЕНТАРИ!!!!!!!!!!!!СЕПАК БОЛНИЦАТА ИМА ПРЕДОБРИ УСЛОВИ И НАЈДОБРА НЕГА!
ВЕ МОЛАМ СПОДЕЛУВАЈТЕ!!!

Елизабета Панова, која беше позитивна на вирусот КОВИД-19 изминатите 3 недели ги помина на инфективната клиника, а поради компликации од вирусот и без подобрување бевме приморани изминатите неколку денови да ја префрлиме во Систина каде е веднаш приклучена на респираторна машина. При самиот прием фамилијата исплати 5000€ а за секој нареден ден од престојот на респиратор уште по 1000€. Додека пак деновите кога нема да биде на распиратор ќе чинат 500€. Во овие тешки времиња секоја помош е добредојдена па затоа е отворен број за донации на кој би можело да се донира
Броеви за донации
А1- 143 505
Т-мобиле- 143 106
Трансакциска сметка на Горанчо Панов= 210501615213591 NLB

ВЕ МОЛАМ БЕЗ НЕГАТИВНИ КОМЕНТАРИ!!!!!!!!!!!!СЕПАК БОЛНИЦАТА ИМА ПРЕДОБРИ УСЛОВИ И НАЈДОБРА НЕГА !
ВЕ МОЛАМ…

Posted by Сара Панова on Thursday, 21 January 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.