Реџеп има само три години и ги направил трите најважни работи во животот: храбар е, не плаче и ја победи болеста! Му посакувам секогаш да е жив, здрав и насмеан, објави министерот Филипче за малиот борец кој си замина дома.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.