Без струја делови од Кисела Вода

Сервиси 24.01.2022 / 9:15

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека денеска без електрична енергија ќе останат:

– во периодот од 09.00 до 12.30 часот, корисниците од ул. Иван Хаџи Николов – ул. 3, како и корисниците од ул. Герника – ул. 10. ( општина Кисела Вода )

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.


Comments are closed for this post.