Поради вградување на коска на главата која што беше извадена пред 1 година поради тумор на мозокот , сега треба да се прави втора операција со која ќе се стави коска на главата. За таа цел потребни ни се 3.500 евра за операција која ќе се изведе во болницата Систина. Сите хумани граѓани кои можат да помогнат да го направат тоа на следниот број 143155 Може да донираат само корисници на Телеком. Или на следната сметка 210501665002333 Нлб банка
Славе Стoјанов
Ви благодариме.

Поради вградување на коска на главата која што беше извадена пред 1 година поради тумор на мозокот , сега треба да се…

Posted by Slavco Stojanov on Friday, 12 March 2021Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.