Иако холивудската двојка ретко се појавува во јавност со нивните деца, но овој пат Амал Клуни се прошета со нив низ Њујорк, без да им ги крие лицата.

Амал Клуни (фото: splashnews)

Четириесет годишната адвокатка и сопруга на актерот Џорџ Клуни беше сликана од американските медиуми со едногодишните Ела и Александар во раце.

Амал Клуни и близнаците (фото: Гети)

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.