Синот на поранешниот претседател Ѓорге Иванов, Иван кој пред неколку дена ја промовираше својата збирка поезија „Невино време“, на гостувањето во Бекстејџ откри дека ја побарал за жена својата дологодишна девојка.

Во интервјуто тој зборува за љубовта, но и плановите за свадба.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.