Оваа урнебесна снимка е забележана во еден топол семеен дом. Имено, мајката ја забележала оваа комична ситуација а „жртва“ на детската игра бил таткото.

Родителите на своето дете му дале безбол топче за да си игра. Во еден момент детето станало од своето место, тргнало кон таткото фрлајќи го топчето во негов правец. Тато бил погоден во најболното и најинтимното место, но смеејќи се после се’, покажал дека ситуацијата не била драматична.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.