Љубовта отсекогаш била најсилен мотиватор и двигател. Погледнете што има на оваа тема да ви каже еден дедо кој го пресрет на празниците осаменоста ја лечи со секојдневно вежбање. Соседите, ќерката, не можат да се изначудат зошто крева тегови секој ден.

Навистина имал и зошто….

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.