Тенисерката Серена Вилијамс во Беверли Хилс налетала на уште една спортска ѕвезда, Луис Хамилтон.

Двајцата биле фотографирани како пријателски муабетат.

На Серена друштво ѝ правела нејзината преслатка ќерка Алексија која го освоила светот и го украла целото внимание!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.