Катарина Ивановска со семејството е на одмор на шпанските острови Мајорка и Менорка. Таа првпат го покажа и трудничкото стомаче. Заедно со сопругот го очекуваат второто дете.

 

View this post on Instagram

 

#vacation #family #baby #spain #menorca #beach #beautifuldestinations #summer

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

За време на одморот го прославија и вториот роденден за синот Вања.

 

View this post on Instagram

 

Birthday boy Vanja 👦 👪🎈🎉 #happybirthday #2yearsold #spain #majorca #vacation #family #calaformentor

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.