Кога сцена од филм ќе стане реалност.

Се спрема комплетно нов, ОГРОМЕН проект за членовите на Армијата за новата 2022 година. Изминатиот викенд се снимаше цели два дена и цела ноќ ама мене оваа сцена не ми беше планирана!

Кирил е се што не сум можела ни да замислам, а сум сакала да ми се случи!!

Оние кои што ме следат поодамна знаат дека јас никогаш немаше да стигнам до тука ако не беше неговото искуство, знаење и поддршка во работата.

Од првиот ден кога се појавив на оваа платформа знам дека го имам најголемиот грб на Македонија зад мене да ме чува, а од истиот тој човек ја црпам целата моја енергија, љубов и сила за да ви ја дадам вас.

Знае дека работата ми е се на светот. Созреав со овој Инстаграм и со вас! Затоа сум уште посреќна што нашиот најинтимен момент го споделивме со најмилите луѓе и пред девојките од Армијата кои ќе бидат дел од новиот видео спот за Армијата!!

Жал ми е што сѐ уште не можам да откријам за што станува збор, но наскоро ќе дознаете сите!

Армијо, станавме официјално и ФАМИЛИЈА!!!

Сакањее најголемо на целиот свет!!!! – напиша познатата инфлуенсерка Ана Стојанова на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.