Актерката Јана Стојановска гостуваше во естрадниот магазин „Бекстејџ“ заедно со деветмесечниот син Ненад кој името го добил по нејзиниот покоен татко, актерот Ненад Стојановски.

Јана откри дека мајчинството ја променило во целост, дека е во карантин сама со синот, а сопругот Андрија го нема видено три месеци бидејќи е во соседна Србија.

Јана вели и дека Андрија е супер татко, а малиот Ненад личи на двајцата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.