Јелена со наследничките Атина и Ника отиде да пазари.

Иако има милиони сама пазарува и го троши времето со своите две ќеркички.

Јелена не комуницирала со работниците во продавниците, се обидувала да не привлекува внимание, а кога платила за намирниците, кесите сама ги носела.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.