Не верувајте кога велат дека со годините љубовта исчезнува во станува навика.

Баба и дедо во градски превоз покажале дека и после многу децении заеднички живот, љубовта и нежноста во нивниот случај не престанала. Под видеото објавено на Фејсбук луѓето оставаат комнентари дека никогаш не виделе посилна љубов.

Најверојатно се работи за туристи од Јапонија, кои освен што се сакаат, успеале без многу врева да се снајдат за газ-место во преполн автобус

Видеото погледнете го ОВДЕ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.