Сопругата на поранешниот директор на АЕК Агнеса за „Фокус” вели дека е вознемирена од објавата на својот сопруг, кој во честитката на роденденот на ќерка им, соопшти дека се разведуваат.

Брачните проблеми и недоразбирања се решаваат во четири очи, а не на социјални мрежи! Вознемирена сум поради децата, јасно ми е како ова ќе се одрази на нив, тие се во период кога растат, созреваат. Нивни другарчиња ја читаат објавата, стравувам дека ова ќе остави трајни последици врз моите деца, кои во никој случај не заслужија да бидат во оваа ситуација – раскажува Орданоска за порталот.

Кога една жена се грижи за својот изглед, вели таа, најлесно е да биде обвинета за афери, да се нарече спонзоруша.

Ги чекам децата да се вратат од Молика, таму ги однесе татко им пред пет дена, се обидувам да се смирам, вели вознемирената мајка. 

Целиот текст ТУКА.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.