Нарачав порција пилешки прсти и за 150 денари го добив ова!!! Четири парчиња пилешки прсти. Хотели Галеб и Плажа -Струга празен ви е ресторанот …Сега знам зошто е е тоа така…, напиша револтирано актерката Елизабета Клинчаревска Младеновска на Фејсбук покрај фотографијата од мизерната порција за многу пари.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.