Три ултра секси фотографии, многу голотија и сексапил и една стара добра Лила, за која само на шега можеме да речеме дека е скромна. Веројатно и таа со истата смисла за хумор пишува: Сепак, никој не е совршен.

Ако ѝ веруваме на шегата, задолжен бил тимот, не таа самата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.