Пејачката и ТВ-водителка Бојана Атанасовска Скендеровски, која неодамна стана мајка по вторпат, деновиве го смени имиџот и долгата коса, која беше нејзин заштитен знак сите овие години, ја скрати.

Со новата боб-фризура, која е доста актуелна оваа сезона, се пофали на социјалните мрежи, каде што објави неколку фотографии.

Фановите веднаш и’ порачаа дека изгледа совршено и и’ поделија низа комплименти на сметка на новата фризура.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.