Српската пејачка Наташа Беквалац често знае да направи шега на своја сметка. Наташа ова слободно попладне го искористи за комуникација со фановите на Инстаграм каде одговарала на нивните прашања врзани за кариерата, но покрај кариерата таа одговораше и за својот приватен живот. Едно од прашањата посебно ја насмеа.

Ни повеќе, ни помалку, таа доби понуда за брак.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.