Бразилската манекенка и поранешен ангел на Викторија Сикрет, Адријана Лима (38), објави фотографија на Инстаграм каде позираше во мини црно бикини и го покажа своето витко тело.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.