Личниот асистент на Лила, Спасе Рола Јовановски, на Инстаграм објави кусо видео од празничната фотосесија на Лила за една македонска модна марка.

Очигледно Лила решила во новата година да не внесе со добро расположение и многу сексапил.

Видео од истата фотосесија, но од птичја перспектива, објавила и Лила. Уживајте во неколкуте бомбастични секунди со Лила, која посакува сесијата да не трае подолго од брак.

Лила е позната по двата пропаднати брака, но уште повеќе по шегите на своја сметка на темата брак.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.