Црнокосата кралица пристигна.
Најпознатата лото девојка ја знаеме како русокоса, но првпат имаме прилика да ја видиме како црнокоса.

Дали станува збор за перика или пак ова ќе биде новата омилена боја на коса на Станојковска, останува да видиме.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.