Топ моделот Катарина Ивановска велигденските празници ги поминува со семејството на плажите во Грција. Таа на Инстаграм беше активна деновиве и ги почести своите следбеници со една топлес фотографија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.