Традиционално се појави новото видео со листата на најубави жени во светот која што ја подготвува „Ти Си Сендлер“ а започна во 1990 година.

Нивното видео со годинешните убавици собра дури два милиони прегледи за два дена.

Најубава девојка за минатата година според овој избор е Тајлен Блонду која што е по втор пат на врвот откако на 16 години како тинејџерка се најде на истиот во 2007 година.

Погледнете го видеото со сите убавици…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.