Супермоделот Ирина Шајк повторно покажа зошто ја нарекуваат најубавата жена на светот. Атрактивната 35-годишна Русинка сподели фотографијаод новото снимање на кое позира на плажа само во жолта танга и сандали со високи потпетици.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Фотографијата собра стотици илјадници лајкови за неколку часа, а фановите оставија многу комплименти во нејзините коментари, по што следеа уште две провокативни фотографии:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.