Георгина Родригез со новата фотосесија покажа зошто најдобриот светски фудбалер Кристијано Роналдо ја избра токму нејзе.

25 годишната манекенка плени со својата убавина. Кристијано и Георгина живеат во Торино каде се грижат за ќерката Алани но и за трите деца на фудбалерот кој ги доби од сурогат мајка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.